AI vyhľadávanie & obchodný register
AI vyhľadávanie & obchodný register
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
Alpine Arts Production GmbH (FN 614338p) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 6020 Innsbruck. Die Firmenadresse lautet Feldstraße 11, 6020 Innsbruck. Geschäftszweck: Betrieb, Veranstaltung und Ausstattung von Musik-, Nacht- und Unterhaltungsgastronomie Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Jacob Meisse, Marcel Thomas Defuhr, David Bohsewe. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Číslo v registri
614338p
Právna forma
Gesellschaft mit beschränkter Haftung
17.10.2026
Právne údaje
EUID
ATBRA.614338-000
UID Nummer
ATU80081849
Ulica
Feldstraße 11
Miesto
6020 Innsbruck
Krajina
Österreich
Betrieb, Veranstaltung und Ausstattung von Musik-, Nacht- und
Unterhaltungsgastronomie
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 82.281 | € 52.321 |
| Anlagevermögen | € 33.593 | € 37.730 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | - |
| Sachanlagen | € 33.593 | € 37.730 |
| Finanzanlagen | € 0 | - |
| Umlaufvermögen | € 48.688 | € 13.508 |
| Vorräte | € 0 | - |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 26.273 | € 3.735 |
| Wertpapiere und Anteile | € 0 | - |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 22.415 | € 9.774 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | € 1.083 |
| Aktive latente Steuern | € 0 | - |
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 82.281 | € 52.321 |
| Eigenkapital | -€ 22.584 | € 13.093 |
| Kapitalrücklagen | € 0 | - |
| Gewinnrücklagen | € 0 | - |
| Bilanzgewinn | -€ 57.584 | -€ 21.907 |
| davon Gewinnvortrag | -€ 21.907 | - |
| Stammkapital | € 35.000 | € 35.000 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 35.000 | € 35.000 |
| Rückstellungen | € 675 | € 2.800 |
| Verbindlichkeiten | € 104.190 | € 36.429 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 15.793 | € 36.429 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-818-050-Fr-5995/25-k.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-29
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-818-050-Fr-5995/25-k.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-29
Namiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov:
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
So rovnakým sídlom a právnou formou
IGO Industries GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Laura AT 2019 Drei GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Friedrich Deutsch Metallwerk Gesellschaft m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
SIGNA Holding GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
SIGNA Retail Beteiligung GmbH in Liqu.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
IGO Industries GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
RB Immobilienverwaltungs GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
MED-EL Elektromedizinische Geräte GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung