AI vyhľadávanie & obchodný register
Spenglerei-Dachdeckerei Paar GmbH
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
26.10.2026
Právne údaje
O spoločnosti
Spenglerei-Dachdeckerei Paar GmbH (FN 593080b) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 8330 Feldbach. Die Firmenadresse lautet Feldgasse 13, 8330 Feldbach. Geschäftszweck: Spenglerei, Dachdeckerei Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Roland Paar, Alexander Stumpf. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základné údaje
Predmet podnikania
Spenglerei, Dachdeckerei
Konajúce osoby (2)
Geschäftsführer
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 5.637.137 | € 6.269.377 |
| Anlagevermögen | € 1.311.148 | € 637.843 |
| Sachanlagen | € 626.296 | € 594.468 |
| Grundstücke und Bauten | € 36.312 | € 38.387 |
| Technische Anlagen und Maschinen | € 136.266 | € 145.212 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 453.717 | € 391.711 |
| Anlagen im Bau | € 0 | € 19.158 |
| Finanzanlagen | € 684.853 | € 43.375 |
| 224 2 A III HGB 279 | € 684.853 | € 43.375 |
| Umlaufvermögen | € 4.301.089 | € 5.609.357 |
| Vorräte | € 1.784.855 | € 1.490.480 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 2.166.437 | € 3.450.411 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 2.166.437 | € 3.450.411 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 349.797 | € 668.467 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 24.899 | € 22.177 |
PASSIVA
| Position | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 5.637.137 | € 6.269.377 |
| Eigenkapital | € 2.728.106 | € 3.144.375 |
| Bilanzgewinn | € 2.693.106 | € 3.126.875 |
| davon Gewinnvortrag | € 3.126.875 | € 2.832.958 |
| Stammkapital | € 35.000 | € 17.500 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 35.000 | € 17.500 |
| nicht eingefordertes Stammkapital | € 0 | -€ 17.500 |
| Rückstellungen | € 847.300 | € 822.236 |
| Rückstellungen für Pensionen und ähnliche Verpflichtungen | € 284.949 | € 252.237 |
| Rückstellungen für Steuern | € 141.778 | € 130.005 |
| 224 3 C HGB 279 | € 420.572 | € 439.994 |
| Verbindlichkeiten | € 2.030.185 | € 2.269.815 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 828.949 | € 867.156 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 638.207 | € 638.207 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 190.742 | € 228.949 |
| Verbindlichkeiten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 1.839.443 | € 2.040.866 |
| 224 3 D HGB 279 | € 1.201.236 | € 1.402.659 |
| Investitionszuschüsse | € 31.546 | € 32.951 |
AI analýzy len s Plusem
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Trendové grafy len s Plusem
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Finančné ukazovatele len s Plusem
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Ročné účtovné závierky
Jahresabschluss_2025_Stichtag-2025-03-31_AZ-638-052-Fr-9492/25-p.pdf
Ku dňu: 2025-03-31
Podané: 2025-12-19
Jahresabschluss_2025_Stichtag-2025-03-31_AZ-638-052-Fr-9492/25-p.xml
Ku dňu: 2025-03-31
Podané: 2025-12-19
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhľadávanie prirodzeným jazykom
Funkcia PlusNamiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov: