AI vyhľadávanie & obchodný register
AI vyhľadávanie & obchodný register
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
WG7A Besitz GmbH (FN 571834h) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 1150 Wien. Die Firmenadresse lautet Matthias-Schönerer-Gasse 14-18/6/15, 1150 Wien. Geschäftszweck: Entwicklung und Besitz von Immobilien Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Ľubomir Poláček, MMag. Michaela Tschiderer, Mag. Jürgen Rieger. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Číslo v registri
571834h
Právna forma
Gesellschaft mit beschränkter Haftung
16.10.2026
Právne údaje
EUID
ATBRA.571834-000
UID Nummer
ATU77773456
Súd
Handelsgericht Wien
Ulica
Matthias-Schönerer-Gasse 14-18/6/15
Miesto
1150 Wien
Krajina
Österreich
Entwicklung und Besitz von Immobilien
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
| Position | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 10.690.130 | € 10.669.989 |
| Anlagevermögen | € 10.538.761 | € 10.622.480 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | - |
| Sachanlagen | € 10.538.761 | € 10.622.480 |
| Finanzanlagen | € 0 | - |
| Umlaufvermögen | € 151.369 | € 47.509 |
| Vorräte | € 0 | - |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 130.214 | € 40.087 |
| Wertpapiere und Anteile | € 0 | - |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 21.155 | € 7.422 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| Aktive latente Steuern | € 0 | - |
| Position | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 10.690.130 | € 10.669.989 |
| Eigenkapital | € 155.759 | -€ 360.011 |
| Kapitalrücklagen | € 0 | - |
| Gewinnrücklagen | € 0 | - |
| Bilanzgewinn | € 138.259 | -€ 377.511 |
| davon Gewinnvortrag | -€ 377.511 | - |
| Stammkapital | € 17.500 | € 17.500 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 17.500 | € 17.500 |
| nicht eingefordertes Stammkapital | -€ 17.500 | -€ 17.500 |
| Rückstellungen | € 42.660 | - |
| Verbindlichkeiten | € 9.786.623 | € 11.030.000 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 9.629.547 | € 11.030.000 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| 224 3 Y | € 705.088 | - |
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Jahresabschluss_2023_Stichtag-2023-12-31_AZ-007-075-Fr-55630/24-v.pdf
Ku dňu: 2023-12-31
Podané: 2024-09-30
Jahresabschluss_2023_Stichtag-2023-12-31_AZ-007-075-Fr-55630/24-v.xml
Ku dňu: 2023-12-31
Podané: 2024-09-30
Namiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov:
MMag. Michaela Tschiderer
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
So rovnakým sídlom a právnou formou
Raiffeisen CEE Region Holding GmbH
Wien·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
MAGNA Automotive Europe GmbH
Wien·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
BA-CA Markets & Investment Beteiligung Ges.m.b.H.
Wien·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
OMV Downstream GmbH
Wien·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
BA-CA Markets & Investment Beteiligung Ges.m.b.H.
Wien·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
PRIO O&G Trading & Shipping GmbH
Wien·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
LUKOIL INTERNATIONAL GmbH
Wien·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
ABBAG - Abbaumanagementgesellschaft des Bundes
Wien·Gesellschaft mit beschränkter Haftung