AI vyhľadávanie & obchodný register
Wiesing Top 5 Bestands-Immobilien GmbH
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
19.10.2026
Právne údaje
O spoločnosti
Wiesing Top 5 Bestands-Immobilien GmbH (FN 564206s) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 6136 Pill. Die Firmenadresse lautet Pillbergstraße 36a, 6136 Pill. Geschäftszweck: der Erwerb, die Entwicklung, die Verwaltung und die Verwertung von Immobilien aller Art, insbesondere in 6210 Wiesing Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem MMag. Dr. Johannes Gerstenbauer, Dr. Stephan Kasseroler, MMag. Andrea Födisch. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základné údaje
Predmet podnikania
der Erwerb, die Entwicklung, die Verwaltung und die Verwertung
von Immobilien aller Art, insbesondere in 6210 Wiesing
Konajúce osoby (3)
Geschäftsführer
Weitere Funktionen
Dr. Stephan Kasseroler
MMag. Andrea Födisch
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 270.396 | € 262.660 |
| Anlagevermögen | € 267.021 | € 259.160 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | - |
| Sachanlagen | € 267.021 | € 259.160 |
| Finanzanlagen | € 0 | - |
| Umlaufvermögen | € 3.375 | € 3.500 |
| Vorräte | € 0 | - |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 3.375 | € 3.500 |
| Wertpapiere und Anteile | € 0 | - |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 0 | - |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| Aktive latente Steuern | € 0 | - |
PASSIVA
| Position | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 270.396 | € 262.660 |
| Eigenkapital | -€ 7.781 | -€ 5.929 |
| Kapitalrücklagen | € 0 | - |
| Gewinnrücklagen | € 0 | - |
| Bilanzgewinn | -€ 12.781 | -€ 10.929 |
| davon Gewinnvortrag | -€ 10.929 | - |
| Stammkapital | € 5.000 | € 5.000 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 5.000 | € 5.000 |
| sonstige nicht eingeforderte ausstehende Einlagen | -€ 25.000 | -€ 25.000 |
| nicht eingefordertes Stammkapital | -€ 5.000 | -€ 5.000 |
| Rückstellungen | € 2.524 | € 925 |
| Verbindlichkeiten | € 275.653 | € 267.664 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 275.653 | € 267.664 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
AI analýzy len s Plusem
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Trendové grafy len s Plusem
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Finančné ukazovatele len s Plusem
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Ročné účtovné závierky
Jahresabschluss_2022_Stichtag-2022-12-31_AZ-818-061-Fr-3568/23-f.pdf
Ku dňu: 2022-12-31
Podané: 2023-10-06
Jahresabschluss_2022_Stichtag-2022-12-31_AZ-818-061-Fr-3568/23-f.xml
Ku dňu: 2022-12-31
Podané: 2023-10-06
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhľadávanie prirodzeným jazykom
Funkcia PlusNamiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov: