AI vyhľadávanie & obchodný register
AI vyhľadávanie & obchodný register
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
Linser Holding GmbH (FN 55167d) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 6020 Innsbruck. Die Firmenadresse lautet Haller Straße 119a, 6020 Innsbruck. Geschäftszweck: a) das Halten und Verwalten von Beteiligungen jeder Art, b) die Bewirtschaftung und Verwaltung von Liegenschaften Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Mag. Susanne Linser. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Číslo v registri
55167d
Právna forma
Gesellschaft mit beschränkter Haftung
17.10.2026
Právne údaje
EUID
ATBRA.055167-000
UID Nummer
ATU66686222
Ulica
Haller Straße 119a
Miesto
6020 Innsbruck
Krajina
Österreich
a) das Halten und Verwalten von Beteiligungen jeder Art,
b) die Bewirtschaftung und Verwaltung von Liegenschaften
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 11.525.874 | € 11.630 |
| Anlagevermögen | € 10.882.182 | € 11.097 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 1.983 | € 2 |
| Sachanlagen | € 10.594.777 | € 10.810 |
| Finanzanlagen | € 285.422 | € 285 |
| Umlaufvermögen | € 635.302 | € 524 |
| Vorräte | € 0 | - |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 635.302 | € 524 |
| Wertpapiere und Anteile | € 0 | - |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 0 | - |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 8.390 | € 9 |
| Aktive latente Steuern | € 0 | - |
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 11.525.874 | € 11.630 |
| Eigenkapital | € 3.719.826 | € 3.572 |
| Kapitalrücklagen | € 1.862.847 | € 1.863 |
| Gewinnrücklagen | € 7.028 | € 7 |
| Bilanzgewinn | € 1.349.951 | € 1.202 |
| davon Gewinnvortrag | € 1.202.391 | € 1.229 |
| Stammkapital | € 500.000 | € 500 |
| davon eingezahlt | € 500.000 | € 500 |
| eingefordertes Stammkapital | € 500.000 | € 500 |
| Rückstellungen | € 824.151 | € 827 |
| Verbindlichkeiten | € 6.974.133 | € 7.222 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 5.030.032 | € 5.258 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| Investitionszuschüsse | € 7.764 | € 9 |
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-818-050-Fr-5672/25-k.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-26
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-818-050-Fr-5672/25-k.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-26
Namiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov:
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
So rovnakým sídlom a právnou formou
MED-EL Elektromedizinische Geräte GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Familie Benko 2018 Fünf GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Friedrich Deutsch Metallwerk Gesellschaft m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Laura 2017 Drei GmbH in Liqu.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
RB Immobilienverwaltungs GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Ortner Ges.m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
IGO Construction GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
CBR Fashion Ges.m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung