AI vyhľadávanie & obchodný register
SVH Immo GmbH & Co KG
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
18.10.2026
Právne údaje
O spoločnosti
SVH Immo GmbH & Co KG (FN 530345w) ist eine Kommanditgesellschaft mit Sitz in 4774 St. Marienkirchen/Schärding. Die Firmenadresse lautet Stocket 1, 4774 St. Marienkirchen/Schärding. Geschäftszweck: Immobilienverwaltung Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem SVH Immo GmbH. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základné údaje
Predmet podnikania
Immobilienverwaltung
Konajúce osoby (1)
Weitere Funktionen
SVH Immo GmbH
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 81.374.123 | € 81.142.705 |
| Anlagevermögen | € 51.612.548 | € 53.633.515 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 162.428 | € 198.103 |
| 224 2 A I HGB 279 | € 162.428 | € 198.103 |
| Sachanlagen | € 51.450.120 | € 53.435.412 |
| Grundstücke und Bauten | € 45.933.133 | € 47.023.978 |
| Technische Anlagen und Maschinen | € 3.842.649 | € 4.430.965 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 1.644.338 | € 1.950.469 |
| Anlagen im Bau | € 30.000 | € 30.000 |
| Umlaufvermögen | € 29.115.045 | € 27.038.782 |
| Vorräte | € 26.293.134 | € 23.980.895 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 2.657.707 | € 3.057.887 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 2.657.707 | € 3.057.887 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 164.205 | - |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 646.530 | € 470.409 |
PASSIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 81.374.123 | € 81.142.705 |
| Eigenkapital | € 341.949 | € 1.023.548 |
| Bilanzgewinn | € 321.949 | € 1.003.548 |
| davon Gewinnvortrag | € 0 | - |
| Kommanditkapital | € 20.000 | € 20.000 |
| Rückstellungen | € 17.500 | € 17.000 |
| 224 3 C HGB 279 | € 17.500 | € 17.000 |
| Verbindlichkeiten | € 78.779.779 | € 77.755.349 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 44.179.358 | € 69.025.536 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 0 | € 21.024.465 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 44.179.358 | € 48.001.070 |
| Erhaltene Anzahlungen | € 17.472 | € 13.821 |
| Erhaltene Anzahlungen (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 17.472 | € 13.821 |
| 224 3 D HGB 279 | € 34.582.950 | € 8.715.992 |
| Investitionszuschüsse | € 2.234.895 | € 2.346.809 |
AI analýzy len s Plusem
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Trendové grafy len s Plusem
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Finančné ukazovatele len s Plusem
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Ročné účtovné závierky
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-469-016-Fr-4669/25-i.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-26
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-469-016-Fr-4669/25-i.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-26
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhľadávanie prirodzeným jazykom
Funkcia PlusNamiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov: