AI vyhľadávanie & obchodný register
AI vyhľadávanie & obchodný register
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
RohrStar Innsbruck GmbH (FN 376153t) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 6020 Innsbruck. Geschäftszweck: Reinigung von Rohren als Franchisenehmer der RohrStar AG (Schnelldienstrohrreinigung für akute Verstopfungen), die Kanalreinigung und die Reinigung von Rohren aller Art Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Richard Schlechter. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Číslo v registri
376153t
Právna forma
Gesellschaft mit beschränkter Haftung
18.10.2026
Právne údaje
EUID
ATBRA.376153-000
UID Nummer
ATU67065301
Miesto
6020 Innsbruck
Krajina
Österreich
Reinigung von Rohren als Franchisenehmer der RohrStar AG
(Schnelldienstrohrreinigung für akute Verstopfungen),
die Kanalreinigung und die Reinigung von Rohren aller Art
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 129.842 | € 126.111 |
| Anlagevermögen | € 9.283 | € 9.031 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | - |
| Sachanlagen | € 9.283 | € 9.031 |
| Finanzanlagen | € 0 | - |
| Umlaufvermögen | € 120.559 | € 117.080 |
| Vorräte | € 0 | - |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 120.559 | € 117.080 |
| Wertpapiere und Anteile | € 0 | - |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 0 | - |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| Aktive latente Steuern | € 0 | - |
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 129.842 | € 126.111 |
| Eigenkapital | € 98.994 | € 97.818 |
| Kapitalrücklagen | € 0 | - |
| Gewinnrücklagen | € 0 | - |
| Bilanzgewinn | € 78.994 | € 77.818 |
| davon Gewinnvortrag | € 0 | - |
| Stammkapital | € 20.000 | € 20.000 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 20.000 | € 20.000 |
| nicht eingefordertes Stammkapital | -€ 15.000 | -€ 15.000 |
| Rückstellungen | € 6.401 | € 6.000 |
| Verbindlichkeiten | € 24.446 | € 22.294 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-818-050-Fr-1122/25-w.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-03-10
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-818-050-Fr-1122/25-w.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-03-10
Namiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov:
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
So rovnakým sídlom a právnou formou
Accenture TiGital GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
SIGNA Holding GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Friedrich Deutsch Metallwerk Gesellschaft m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
MED-EL Elektromedizinische Geräte GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
TKL VIII Grundverwertungsgesellschaft m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
IGO Industries GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Herkules Holding GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
SIGNA Innovations Holding GmbH in Liqu.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung