AI vyhľadávanie & obchodný register
Ökovolt Solartechnik GmbH
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
03.11.2026
Právne údaje
O spoločnosti
Ökovolt Solartechnik GmbH (FN 375708m) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 5121 Ostermiething. Die Firmenadresse lautet Gewerbegebiet 10, 5121 Ostermiething. Geschäftszweck: Handel mit Technologieprodukten, Vertrieb, Verkauf, Montage und Inbetriebnahme von Fotovoltaikanlagen, Planung und Consulting Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Andreas Wegscheider. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základné údaje
Predmet podnikania
Handel mit Technologieprodukten, Vertrieb, Verkauf, Montage
und Inbetriebnahme von Fotovoltaikanlagen, Planung und
Consulting
Konajúce osoby (1)
Geschäftsführer
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 7.829.118 | € 13.710.879 |
| Anlagevermögen | € 700.082 | € 814.000 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | € 5.027 |
| 224 2 A I HGB 279 | € 0 | € 5.027 |
| Sachanlagen | € 696.096 | € 804.988 |
| Grundstücke und Bauten | € 17.789 | € 22.048 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 574.659 | € 679.292 |
| Anlagen im Bau | € 103.647 | € 103.647 |
| Finanzanlagen | € 3.986 | € 3.986 |
| Beteiligungen | € 3.986 | € 3.986 |
| Umlaufvermögen | € 7.114.621 | € 12.889.235 |
| Vorräte | € 5.155.913 | € 9.491.218 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 858.634 | € 2.150.642 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 858.634 | € 2.150.642 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 1.100.075 | € 1.247.375 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 14.415 | € 7.643 |
PASSIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 7.829.118 | € 13.710.879 |
| Eigenkapital | € 4.330.014 | € 3.415.034 |
| Bilanzgewinn | € 4.295.014 | € 3.380.034 |
| davon Gewinnvortrag | € 3.156.332 | € 2.932.631 |
| Stammkapital | € 35.000 | € 35.000 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 35.000 | € 35.000 |
| Rückstellungen | € 473.588 | € 178.289 |
| 224 3 C HGB 279 | € 473.588 | € 178.289 |
| Verbindlichkeiten | € 3.003.835 | € 10.089.138 |
| Verbindlichkeiten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 3.003.835 | € 10.089.138 |
| 224 3 D HGB 279 | € 3.003.835 | € 10.089.138 |
| Investitionszuschüsse | € 21.682 | € 28.418 |
AI analýzy len s Plusem
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Trendové grafy len s Plusem
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Finančné ukazovatele len s Plusem
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Ročné účtovné závierky
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-469-016-Fr-4030/25-w.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-18
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-469-016-Fr-4030/25-w.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-18
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhľadávanie prirodzeným jazykom
Funkcia PlusNamiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov: