AI vyhľadávanie & obchodný register
A & M Immobilien GmbH
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
02.11.2026
Právne údaje
O spoločnosti
A & M Immobilien GmbH (FN 368508z) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 5303 Thalgau. Die Firmenadresse lautet Sagerstraße 5, 5303 Thalgau. Geschäftszweck: Der Erwerb und die Veräußerung von Liegenschaften bzw. die Errichtung und Veräußerung von Ein- und Mehrparteienhäuser Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Bernd Ausweger, Dr. Simone GREIL. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základné údaje
Predmet podnikania
Der Erwerb und die Veräußerung von Liegenschaften bzw. die
Errichtung und Veräußerung von Ein- und Mehrparteienhäuser
Konajúce osoby (2)
Geschäftsführer
Weitere Funktionen
MASSEVERWALTER/IN
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 809.531 | € 814.844 |
| Anlagevermögen | € 751.773 | € 761.012 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | - |
| Sachanlagen | € 751.773 | € 761.012 |
| Finanzanlagen | € 0 | - |
| Umlaufvermögen | € 57.758 | € 53.832 |
| Vorräte | € 0 | - |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 57.758 | € 53.832 |
| 224 2 B II 4 HGB 229 | € 0 | - |
| Forderungen gegenüber Kreditinstituten | € 0 | - |
| Wertpapiere und Anteile | € 0 | - |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 0 | - |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| Aktive latente Steuern | € 0 | - |
PASSIVA
| Position | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 809.531 | € 814.844 |
| Eigenkapital | -€ 386.657 | -€ 319.322 |
| Kapitalrücklagen | € 0 | - |
| Gewinnrücklagen | € 0 | - |
| Bilanzgewinn | -€ 404.157 | -€ 336.822 |
| davon Gewinnvortrag | -€ 336.822 | -€ 367.341 |
| 224 3 A V | € 0 | - |
| 224 3 D X | € 0 | - |
| Stammkapital | € 17.500 | € 17.500 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 17.500 | € 17.500 |
| sonstige nicht eingeforderte ausstehende Einlagen | € 0 | - |
| nicht eingefordertes Stammkapital | -€ 17.500 | -€ 17.500 |
| Rückstellungen | € 2.000 | € 2.052 |
| Verbindlichkeiten | € 1.194.188 | € 1.132.114 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 1.165.369 | € 1.111.134 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| Investitionszuschüsse | € 0 | - |
| 224 3 X | € 0 | - |
| 224 3 Y | € 0 | - |
AI analýzy len s Plusem
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Trendové grafy len s Plusem
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Finančné ukazovatele len s Plusem
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Ročné účtovné závierky
Jahresabschluss_2023_Stichtag-2023-12-31_AZ-569-024-Fr-514/24-v.pdf
Ku dňu: 2023-12-31
Podané: 2024-03-06
Jahresabschluss_2023_Stichtag-2023-12-31_AZ-569-024-Fr-514/24-v.xml
Ku dňu: 2023-12-31
Podané: 2024-03-06
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhľadávanie prirodzeným jazykom
Funkcia PlusNamiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov: