AI vyhľadávanie & obchodný register
Royal Beverages AG i.A.
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
01.11.2026
O spoločnosti
Royal Beverages AG i.A. (FN 349500x) ist ein im österreichischen Firmenbuch eingetragenes Unternehmen mit Sitz in 4861 Schörfling am Attersee. Die Firmenadresse lautet Gahberggasse 9, 4861 Schörfling am Attersee. Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Mag. Josef Matthias Fellinger. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základné údaje
Konajúce osoby (1)
Weitere Funktionen
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 43.143 | € 242.065 |
| Anlagevermögen | € 449 | € 17.421 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | € 13.235 |
| 224 2 A I HGB 279 | € 0 | € 13.235 |
| Sachanlagen | € 449 | € 4.186 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 449 | € 4.186 |
| Umlaufvermögen | € 41.941 | € 223.692 |
| Vorräte | € 0 | € 4.439 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 6.519 | € 29.749 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 6.519 | € 29.749 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 35.422 | € 189.504 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 754 | € 951 |
PASSIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 43.143 | € 242.065 |
| Eigenkapital | -€ 1.100.586 | -€ 837.523 |
| Kapitalrücklagen | € 1.625.000 | € 1.625.000 |
| Kapitalrücklagen (gesetzliche) | € 710.000 | € 710.000 |
| Kapitalrücklagen (andere) | € 915.000 | € 915.000 |
| Bilanzgewinn | -€ 3.325.586 | -€ 3.062.523 |
| davon Gewinnvortrag | -€ 3.062.523 | -€ 2.869.811 |
| 229 1 A II | € 600.000 | € 600.000 |
| 224 3 A I B | € 600.000 | € 600.000 |
| 229 1 A II A | € 600.000 | € 600.000 |
| Rückstellungen | € 3.700 | € 7.788 |
| 224 3 C HGB 279 | € 3.700 | € 7.788 |
| Verbindlichkeiten | € 1.140.030 | € 1.071.800 |
| Verbindlichkeiten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 3.865 | € 9.704 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 1.136.165 | € 1.062.096 |
| 224 3 D HGB 279 | € 1.140.030 | € 1.071.800 |
AI analýzy len s Plusem
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Trendové grafy len s Plusem
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Finančné ukazovatele len s Plusem
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Ročné účtovné závierky
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-519-029-Fr-4045/25-i.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-18
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-519-029-Fr-4045/25-i.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-18
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhľadávanie prirodzeným jazykom
Funkcia PlusNamiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov: