AI vyhľadávanie & obchodný register
AI vyhľadávanie & obchodný register
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
18.10.2026
innovia gem GmbH (FN 284201v) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 6020 Innsbruck. Die Firmenadresse lautet Rennweg 7a, 6020 Innsbruck. Geschäftszweck: Gleichstellung von Menschen m. Behinderung Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Mag. Vera Sokol, MMag. Johannes Ungar. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Číslo v registri
284201v
Právna forma
Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Právne údaje
EUID
ATBRA.284201-000
Ulica
Rennweg 7a
Miesto
6020 Innsbruck
Krajina
Österreich
Gleichstellung von Menschen m. Behinderung
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 1.028.327 | € 1.074.986 |
| Anlagevermögen | € 58.012 | € 66.349 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | - |
| Sachanlagen | € 58.012 | € 66.349 |
| Finanzanlagen | € 0 | - |
| Umlaufvermögen | € 970.315 | € 1.008.637 |
| Vorräte | € 0 | - |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 115.170 | € 189.549 |
| 224 2 B II 4 HGB 229 | € 0 | - |
| Forderungen gegenüber Kreditinstituten | € 0 | - |
| Wertpapiere und Anteile | € 0 | - |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 855.144 | € 819.088 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| Aktive latente Steuern | € 0 | - |
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 1.028.327 | € 1.074.986 |
| Eigenkapital | € 212.261 | € 251.028 |
| Kapitalrücklagen | € 0 | - |
| Gewinnrücklagen | € 0 | - |
| Bilanzgewinn | € 194.761 | € 233.528 |
| davon Gewinnvortrag | € 233.528 | € 371.377 |
| 224 3 A V | € 0 | - |
| 224 3 D X | € 0 | - |
| Stammkapital | € 17.500 | € 17.500 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 17.500 | € 17.500 |
| sonstige nicht eingeforderte ausstehende Einlagen | € 0 | - |
| nicht eingefordertes Stammkapital | -€ 17.500 | -€ 17.500 |
| Rückstellungen | € 91.817 | € 66.122 |
| Verbindlichkeiten | € 113.318 | € 142.066 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 0 | - |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 610.931 | € 615.770 |
| Investitionszuschüsse | € 0 | - |
| 224 3 X | € 0 | - |
| 224 3 Y | € 0 | - |
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-818-050-Fr-2251/25-f.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-05-13
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-818-050-Fr-2251/25-f.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-05-13
Namiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov:
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
So rovnakým sídlom a právnou formou
TKL VIII Grundverwertungsgesellschaft m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
MED-EL Elektromedizinische Geräte GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
BTV-Anlagenleasing 1 GmbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Med-El Elektromedizinische Geräte Gesellschaft m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
SIGNA Retail Beteiligung GmbH in Liqu.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
DK Austria Beteiligungs- und Verwaltungsgesellschaft mbH
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
TKL VIII Grundverwertungsgesellschaft m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
CBR Fashion Ges.m.b.H.
Innsbruck·Gesellschaft mit beschränkter Haftung