AI vyhľadávanie & obchodný register
AI vyhľadávanie & obchodný register
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
05.10.2026
liebes Rot-Flüh Hotelbetriebs GmbH & Co KG (FN 283893s) ist ein im österreichischen Firmenbuch eingetragenes Unternehmen mit Sitz in Haldensee. Das Unternehmen ist im Firmenbuch als gelöscht ausgewiesen. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Číslo v registri
283893s
Právna forma
—
Súd
Landesgericht Innsbruck
Právne údaje
Miesto
Haldensee
Krajina
Österreich
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
| Position | 2012 | 2011 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 16.807.572 | € 16.974.928 |
| Anlagevermögen | € 15.378.349 | € 15.710.520 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 12.793 | € 0 |
| 224 2 A I HGB 279 | € 12.793 | € 0 |
| Sachanlagen | € 15.300.205 | € 15.662.702 |
| Grundstücke und Bauten | € 13.604.701 | € 14.192.601 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 1.695.504 | € 1.470.101 |
| Finanzanlagen | € 65.352 | € 47.818 |
| 224 2 A III HGB 279 | € 65.352 | € 47.818 |
| Umlaufvermögen | € 1.146.581 | € 1.020.934 |
| Vorräte | € 422.209 | € 395.549 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 632.116 | € 509.333 |
| Forderungen gegen verbundene Unternehmen | € 111.600 | - |
| 224 2 B II HGB 279 | € 520.516 | € 509.333 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 92.256 | € 116.053 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 282.642 | € 243.474 |
| Position | 2012 | 2011 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 16.807.572 | € 16.974.928 |
| Eigenkapital | -€ 249.960 | -€ 283.054 |
| eingefordertes Komplementärkapital | € 24.519 | € 31.901 |
| Kommanditkapital | € 0 | - |
| 224 3 A I Z | -€ 274.479 | -€ 314.955 |
| 224 3 B | € 0 | € 593.187 |
| Rückstellungen | € 527.562 | € 606.892 |
| Rückstellungen für Pensionen und ähnliche Verpflichtungen | € 114.985 | € 174.608 |
| Rückstellungen für Steuern | € 138.827 | € 113.713 |
| 224 3 C HGB 279 | € 273.751 | € 318.571 |
| Verbindlichkeiten | € 16.478.260 | € 15.986.386 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 14.656.533 | € 14.637.778 |
| 224 3 D HGB 279 | € 1.821.726 | € 1.348.608 |
| Investitionszuschüsse | € 51.711 | € 71.517 |
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Jahresabschluss_2012_Stichtag-2012-12-31_AZ-818-060-Fr-4251/13-p.pdf
Ku dňu: 2012-12-31
Podané: 2013-09-30
Jahresabschluss_2012_Stichtag-2012-12-31_AZ-818-060-Fr-4251/13-p.xml
Ku dňu: 2012-12-31
Podané: 2013-09-30
Namiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov:
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
So rovnakým sídlom a právnou formou