AI vyhľadávanie & obchodný register
C & M Handels GmbH in Liqu.
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
03.11.2026
Právne údaje
O spoločnosti
C & M Handels GmbH in Liqu. (FN 255066y) ist ein im österreichischen Firmenbuch eingetragenes Unternehmen mit Sitz in 8424 Gabersdorf (Stmk.). Die Firmenadresse lautet Landscha 15, 8424 Gabersdorf (Stmk.). Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Manuela Reiterer. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základné údaje
Konajúce osoby (1)
Weitere Funktionen
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 371.622 | € 2.020 |
| Anlagevermögen | € 0 | € 22 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | € 4 |
| 224 2 A I HGB 279 | € 0 | € 4 |
| Sachanlagen | € 0 | € 17 |
| Technische Anlagen und Maschinen | € 0 | € 1 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 0 | € 16 |
| Umlaufvermögen | € 371.622 | € 1.980 |
| Vorräte | € 0 | € 589 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 5.882 | € 1.083 |
| Forderungen gegen verbundene Unternehmen | € 0 | € 254 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 5.882 | € 829 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 365.740 | € 308 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | € 18 |
PASSIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 371.622 | € 2.020 |
| Eigenkapital | € 109.528 | € 77 |
| Bilanzgewinn | € 74.528 | € 60 |
| davon Gewinnvortrag | € 59.770 | € 1.219 |
| Stammkapital | € 35.000 | € 18 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35 |
| eingefordertes Stammkapital | € 35.000 | € 18 |
| nicht eingefordertes Stammkapital | € 0 | -€ 17 |
| Rückstellungen | € 4.795 | € 956 |
| 224 3 C HGB 279 | € 4.795 | € 956 |
| Verbindlichkeiten | € 257.299 | € 986 |
| Verbindlichkeiten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 257.299 | € 986 |
| 224 3 D HGB 279 | € 257.299 | € 986 |
| Investitionszuschüsse | € 0 | € 1 |
AI analýzy len s Plusem
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Trendové grafy len s Plusem
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Finančné ukazovatele len s Plusem
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Ročné účtovné závierky
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-638-051-Fr-6118/25-w.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-23
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-638-051-Fr-6118/25-w.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-09-23
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhľadávanie prirodzeným jazykom
Funkcia PlusNamiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov: