AI vyhľadávanie & obchodný register
Austria Druckguss GmbH & Co KG
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
03.11.2026
Právne údaje
O spoločnosti
Austria Druckguss GmbH & Co KG (FN 217255v) ist eine Kommanditgesellschaft mit Sitz in 8200 Gleisdorf. Die Firmenadresse lautet Industriestraße 34, 8200 Gleisdorf. Geschäftszweck: Erzeugung und Handel mit Gusswaren Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Shengnan Chen, Nicole Körndl, MA, Austria Druckguss GmbH. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základné údaje
Predmet podnikania
Erzeugung und Handel mit Gusswaren
Konajúce osoby (3)
Weitere Funktionen
Austria Druckguss GmbH
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 36.903.515 | € 39.717 |
| Anlagevermögen | € 25.312.362 | € 28.139 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 8.911.688 | € 10.992 |
| 224 2 A I HGB 279 | € 8.911.688 | € 10.992 |
| Sachanlagen | € 16.400.674 | € 17.146 |
| Grundstücke und Bauten | € 10.478.728 | € 10.844 |
| Grundstücke und Bauten (davon im Bau) | € 1.535.602 | € 1.536 |
| Technische Anlagen und Maschinen | € 5.493.990 | € 5.563 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 83.097 | € 146 |
| Anlagen im Bau | € 344.859 | € 593 |
| Umlaufvermögen | € 11.497.041 | € 11.436 |
| Vorräte | € 6.789.206 | € 5.573 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 3.591.293 | € 5.700 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 3.591.293 | € 5.700 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 1.116.541 | € 164 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 94.112 | € 141 |
PASSIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 36.903.515 | € 39.717 |
| Eigenkapital | € 12.736.791 | € 12.737 |
| Kapitalrücklagen | € 10.738.368 | € 10.738 |
| Kapitalrücklagen (andere) | € 10.738.368 | € 10.738 |
| Kommanditkapital | € 1.998.423 | € 1.998 |
| 224 3 A I Y X | € 1.998.423 | € 1.998 |
| Rückstellungen | € 3.464.672 | € 3.722 |
| Rückstellungen für Pensionen und ähnliche Verpflichtungen | € 1.595.961 | € 1.916 |
| 224 3 C HGB 279 | € 1.868.711 | € 1.806 |
| Verbindlichkeiten | € 20.566.240 | € 23.107 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 6.733.884 | € 7.297 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 2.550.974 | € 2.551 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 4.182.910 | € 4.746 |
| Erhaltene Anzahlungen | € 5.044.899 | € 5.405 |
| Erhaltene Anzahlungen (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 5.044.899 | € 5.405 |
| Verbindlichkeiten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 12.936.365 | € 12.749 |
| 224 3 D HGB 279 | € 8.787.457 | € 10.405 |
| Investitionszuschüsse | € 135.812 | € 151 |
AI analýzy len s Plusem
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Trendové grafy len s Plusem
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Finančné ukazovatele len s Plusem
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Ročné účtovné závierky
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-638-051-Fr-4601/25-p.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-08-19
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-638-051-Fr-4601/25-p.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-08-19
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhľadávanie prirodzeným jazykom
Funkcia PlusNamiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov: