AI vyhledávání & obchodní rejstřík
SVH Immo GmbH & Co KG
Adresa
Identifikace
Poslední změna
18.10.2026
Právní údaje
O společnosti
SVH Immo GmbH & Co KG (FN 530345w) ist eine Kommanditgesellschaft mit Sitz in 4774 St. Marienkirchen/Schärding. Die Firmenadresse lautet Stocket 1, 4774 St. Marienkirchen/Schärding. Geschäftszweck: Immobilienverwaltung Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem SVH Immo GmbH. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základní údaje
Předmět podnikání
Immobilienverwaltung
Jednající osoby (1)
Weitere Funktionen
SVH Immo GmbH
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 81.374.123 | € 81.142.705 |
| Anlagevermögen | € 51.612.548 | € 53.633.515 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 162.428 | € 198.103 |
| 224 2 A I HGB 279 | € 162.428 | € 198.103 |
| Sachanlagen | € 51.450.120 | € 53.435.412 |
| Grundstücke und Bauten | € 45.933.133 | € 47.023.978 |
| Technische Anlagen und Maschinen | € 3.842.649 | € 4.430.965 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 1.644.338 | € 1.950.469 |
| Anlagen im Bau | € 30.000 | € 30.000 |
| Umlaufvermögen | € 29.115.045 | € 27.038.782 |
| Vorräte | € 26.293.134 | € 23.980.895 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 2.657.707 | € 3.057.887 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 2.657.707 | € 3.057.887 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 164.205 | - |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 646.530 | € 470.409 |
PASSIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 81.374.123 | € 81.142.705 |
| Eigenkapital | € 341.949 | € 1.023.548 |
| Bilanzgewinn | € 321.949 | € 1.003.548 |
| davon Gewinnvortrag | € 0 | - |
| Kommanditkapital | € 20.000 | € 20.000 |
| Rückstellungen | € 17.500 | € 17.000 |
| 224 3 C HGB 279 | € 17.500 | € 17.000 |
| Verbindlichkeiten | € 78.779.779 | € 77.755.349 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 44.179.358 | € 69.025.536 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 0 | € 21.024.465 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 44.179.358 | € 48.001.070 |
| Erhaltene Anzahlungen | € 17.472 | € 13.821 |
| Erhaltene Anzahlungen (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 17.472 | € 13.821 |
| 224 3 D HGB 279 | € 34.582.950 | € 8.715.992 |
| Investitionszuschüsse | € 2.234.895 | € 2.346.809 |
AI analýzy pouze s Plusem
Odemkněte souhrn společnosti, analýzu rizik, srovnání odvětví a finanční hodnocení.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Trendové grafy pouze s Plusem
Vývoj rozvahy, vlastního kapitálu a dalších ukazatelů v průběhu let.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Finanční ukazatele pouze s Plusem
Podíl vlastního kapitálu, zadluženost, likvidita a další ukazatele v detailu.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Roční účetní závěrky
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-469-016-Fr-4669/25-i.pdf
Ke dni: 2024-12-31
Podáno: 2025-09-26
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-469-016-Fr-4669/25-i.xml
Ke dni: 2024-12-31
Podáno: 2025-09-26
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhledávání přirozeným jazykem
Funkce PlusMísto skládání filtrů: ptejte se prostým jazykem — AI najde vhodné firmy v rejstříku. S Plusem včetně rozšířených filtrů, řazení a exportu, abyste se dostali od dotazu k rozhodnutí.
Příklady dotazů: