AI vyhledávání & obchodní rejstřík
Volksbank Salzburg Leasing Gesellschaft m.b.H.
Adresa
Identifikace
Poslední změna
06.11.2026
O společnosti
Volksbank Salzburg Leasing Gesellschaft m.b.H. (FN 44572y) ist ein im österreichischen Firmenbuch eingetragenes Unternehmen mit Sitz in Rankweil. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 77.893.080 | € 82.443 |
| Anlagevermögen | € 75.571.963 | € 79.239 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 1 | - |
| 224 2 A I HGB 279 | € 1 | - |
| Sachanlagen | € 75.571.962 | € 79.239 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 74.942.246 | € 78.774 |
| Anlagen im Bau | € 629.716 | € 466 |
| Umlaufvermögen | € 1.457.834 | € 2.337 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 1.457.834 | € 2.337 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 1.457.834 | € 2.337 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 8.039 | € 10 |
| Aktive latente Steuern | € 855.243 | € 856 |
PASSIVA
| Position | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 77.893.080 | € 82.443 |
| Eigenkapital | € 722.456 | € 551 |
| Bilanzgewinn | € 649.784 | € 479 |
| Stammkapital | € 72.673 | € 73 |
| davon eingezahlt | € 72.673 | € 73 |
| eingefordertes Stammkapital | € 72.673 | € 73 |
| Rückstellungen | € 4.510.663 | € 4.730 |
| Rückstellungen für Pensionen und ähnliche Verpflichtungen | € 45.820 | € 98 |
| 224 3 C HGB 279 | € 4.464.843 | € 4.633 |
| Verbindlichkeiten | € 66.821.534 | € 71.309 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 63.944.488 | € 68.830 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 63.944.488 | € 68.830 |
| Erhaltene Anzahlungen | € 380.041 | € 152 |
| Erhaltene Anzahlungen (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 380.041 | € 152 |
| Verbindlichkeiten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 64.483.436 | € 69.004 |
| 224 3 D HGB 279 | € 2.497.005 | € 2.327 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 5.827.926 | € 5.820 |
| Investitionszuschüsse | € 10.500 | € 32 |
AI analýzy pouze s Plusem
Odemkněte souhrn společnosti, analýzu rizik, srovnání odvětví a finanční hodnocení.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Trendové grafy pouze s Plusem
Vývoj rozvahy, vlastního kapitálu a dalších ukazatelů v průběhu let.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Finanční ukazatele pouze s Plusem
Podíl vlastního kapitálu, zadluženost, likvidita a další ukazatele v detailu.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Roční účetní závěrky
Jahresabschluss_2023_Stichtag-2023-12-31_AZ-569-045-Fr-1647/24-p.pdf
Ke dni: 2023-12-31
Podáno: 2024-04-11
Jahresabschluss_2023_Stichtag-2023-12-31_AZ-569-045-Fr-1647/24-p.xml
Ke dni: 2023-12-31
Podáno: 2024-04-11
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhledávání přirozeným jazykem
Funkce PlusMísto skládání filtrů: ptejte se prostým jazykem — AI najde vhodné firmy v rejstříku. S Plusem včetně rozšířených filtrů, řazení a exportu, abyste se dostali od dotazu k rozhodnutí.
Příklady dotazů: