AI vyhledávání & obchodní rejstřík
sedda Polstermöbelwerke Hans Thalermaier GmbH
Adresa
Identifikace
Poslední změna
03.11.2026
Právní údaje
O společnosti
sedda Polstermöbelwerke Hans Thalermaier GmbH (FN 37904t) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 4701 Bad Schallerbach. Die Firmenadresse lautet Linzer Straße 5, 4701 Bad Schallerbach. Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Johannes Ragailler, MSc, Mag. Roland Ragailler. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základní údaje
Jednající osoby (2)
Geschäftsführer
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 6.222.841 | € 6.735 |
| Anlagevermögen | € 560.869 | € 731 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 45.426 | € 47 |
| Geschäfts- oder Firmenwert | € 0 | - |
| 224 2 A I HGB 279 | € 45.426 | € 47 |
| Sachanlagen | € 515.029 | € 683 |
| Grundstücke und Bauten | € 150.573 | € 168 |
| Technische Anlagen und Maschinen | € 41.905 | € 54 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 322.550 | € 461 |
| Finanzanlagen | € 414 | - |
| Beteiligungen | € 414 | - |
| Umlaufvermögen | € 5.168.399 | € 5.475 |
| Vorräte | € 3.743.115 | € 3.659 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 1.190.137 | € 1.367 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 235.146 | € 449 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 53.518 | € 71 |
| Aktive latente Steuern | € 440.056 | € 459 |
PASSIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 6.222.841 | € 6.735 |
| Eigenkapital | -€ 694.299 | € 731 |
| Gewinnrücklagen | € 32.421 | € 32 |
| Bilanzgewinn | -€ 826.719 | € 599 |
| davon Gewinnvortrag | € 598.845 | € 1.890 |
| Stammkapital | € 100.000 | € 100 |
| davon eingezahlt | € 100.000 | € 100 |
| eingefordertes Stammkapital | € 100.000 | € 100 |
| Rückstellungen | € 2.051.231 | € 2.056 |
| Rückstellungen für Pensionen und ähnliche Verpflichtungen | € 1.572.239 | € 1.565 |
| 224 3 C HGB 279 | € 478.992 | € 491 |
| Verbindlichkeiten | € 4.851.017 | € 3.928 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 717.669 | - |
| Erhaltene Anzahlungen | € 942.905 | € 517 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 556.632 | € 132 |
| 224 3 D HGB 279 | € 3.190.442 | € 3.411 |
| Investitionszuschüsse | € 14.892 | € 19 |
AI analýzy pouze s Plusem
Odemkněte souhrn společnosti, analýzu rizik, srovnání odvětví a finanční hodnocení.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Trendové grafy pouze s Plusem
Vývoj rozvahy, vlastního kapitálu a dalších ukazatelů v průběhu let.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Finanční ukazatele pouze s Plusem
Podíl vlastního kapitálu, zadluženost, likvidita a další ukazatele v detailu.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Roční účetní závěrky
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-519-035-Fr-2163/25-k.pdf
Ke dni: 2024-12-31
Podáno: 2025-09-29
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-519-035-Fr-2163/25-k.xml
Ke dni: 2024-12-31
Podáno: 2025-09-29
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhledávání přirozeným jazykem
Funkce PlusMísto skládání filtrů: ptejte se prostým jazykem — AI najde vhodné firmy v rejstříku. S Plusem včetně rozšířených filtrů, řazení a exportu, abyste se dostali od dotazu k rozhodnutí.
Příklady dotazů: