AI vyhledávání & obchodní rejstřík
Ökovolt Solartechnik GmbH
Adresa
Identifikace
Poslední změna
18.10.2026
Právní údaje
O společnosti
Ökovolt Solartechnik GmbH (FN 375708m) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 5121 Ostermiething. Die Firmenadresse lautet Gewerbegebiet 10, 5121 Ostermiething. Geschäftszweck: Handel mit Technologieprodukten, Vertrieb, Verkauf, Montage und Inbetriebnahme von Fotovoltaikanlagen, Planung und Consulting Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Andreas Wegscheider. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Základní údaje
Předmět podnikání
Handel mit Technologieprodukten, Vertrieb, Verkauf, Montage
und Inbetriebnahme von Fotovoltaikanlagen, Planung und
Consulting
Jednající osoby (1)
Geschäftsführer
Eigentümernetzwerk nur mit Plus
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Gesundheitsscore
Bilanzdaten
AKTIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 7.829.118 | € 13.710.879 |
| Anlagevermögen | € 700.082 | € 814.000 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | € 5.027 |
| 224 2 A I HGB 279 | € 0 | € 5.027 |
| Sachanlagen | € 696.096 | € 804.988 |
| Grundstücke und Bauten | € 17.789 | € 22.048 |
| Andere Anlagen, Betriebs- und Geschäftsausstattung | € 574.659 | € 679.292 |
| Anlagen im Bau | € 103.647 | € 103.647 |
| Finanzanlagen | € 3.986 | € 3.986 |
| Beteiligungen | € 3.986 | € 3.986 |
| Umlaufvermögen | € 7.114.621 | € 12.889.235 |
| Vorräte | € 5.155.913 | € 9.491.218 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 858.634 | € 2.150.642 |
| 224 2 B II HGB 279 | € 858.634 | € 2.150.642 |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 1.100.075 | € 1.247.375 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 14.415 | € 7.643 |
PASSIVA
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 7.829.118 | € 13.710.879 |
| Eigenkapital | € 4.330.014 | € 3.415.034 |
| Bilanzgewinn | € 4.295.014 | € 3.380.034 |
| davon Gewinnvortrag | € 3.156.332 | € 2.932.631 |
| Stammkapital | € 35.000 | € 35.000 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 35.000 | € 35.000 |
| Rückstellungen | € 473.588 | € 178.289 |
| 224 3 C HGB 279 | € 473.588 | € 178.289 |
| Verbindlichkeiten | € 3.003.835 | € 10.089.138 |
| Verbindlichkeiten (davon mit Restlaufzeit > 1 Jahr) | € 3.003.835 | € 10.089.138 |
| 224 3 D HGB 279 | € 3.003.835 | € 10.089.138 |
| Investitionszuschüsse | € 21.682 | € 28.418 |
AI analýzy pouze s Plusem
Odemkněte souhrn společnosti, analýzu rizik, srovnání odvětví a finanční hodnocení.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Trendové grafy pouze s Plusem
Vývoj rozvahy, vlastního kapitálu a dalších ukazatelů v průběhu let.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Finanční ukazatele pouze s Plusem
Podíl vlastního kapitálu, zadluženost, likvidita a další ukazatele v detailu.
Odemknout s Plusem — 19,90 €/měs.Zrušitelné měsíčně kdykoli.
Roční účetní závěrky
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-469-016-Fr-4030/25-w.pdf
Ke dni: 2024-12-31
Podáno: 2025-09-18
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-469-016-Fr-4030/25-w.xml
Ke dni: 2024-12-31
Podáno: 2025-09-18
Nutzerbewertungen
Was andere zu diesem Unternehmen wissen wollen
AI vyhledávání přirozeným jazykem
Funkce PlusMísto skládání filtrů: ptejte se prostým jazykem — AI najde vhodné firmy v rejstříku. S Plusem včetně rozšířených filtrů, řazení a exportu, abyste se dostali od dotazu k rozhodnutí.
Příklady dotazů: