AI vyhľadávanie & obchodný register
AI vyhľadávanie & obchodný register
Adresa
Identifikácia
Posledná zmena
Raffling Reisen GmbH in Liqu. (FN 271561f) ist eine Gesellschaft mit beschränkter Haftung mit Sitz in 9130 Poggersdorf. Die Firmenadresse lautet Föhrenweg 3, 9130 Poggersdorf. Geschäftszweck: Reisebüro, Taxi- und Mietwagenunternehmen Zu den eingetragenen Personen zählen unter anderem Silvia Rotar, Johann Raffling, Johann Raffling. Bilanzen, Jahresabschlüsse und weitere Firmenbuchinformationen finden Sie auf dieser Seite.
Číslo v registri
271561f
Právna forma
Gesellschaft mit beschränkter Haftung
21.08.2026
Právne údaje
EUID
ATBRA.271561-000
UID Nummer
ATU62138314
Súd
Landesgericht Klagenfurt
Ulica
Föhrenweg 3
Miesto
9130 Poggersdorf
Krajina
Österreich
Reisebüro, Taxi- und Mietwagenunternehmen
Geschäftsführer, Gesellschafter und Funktionen als interaktives Netzwerk.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| AKTIVA | € 172.181 | € 118.311 |
| Anlagevermögen | € 81.658 | € 35.777 |
| Immaterielle Vermögensgegenstände | € 0 | € 0 |
| Sachanlagen | € 81.658 | € 35.777 |
| Finanzanlagen | € 0 | - |
| Umlaufvermögen | € 90.523 | € 82.534 |
| Vorräte | € 0 | € 40.372 |
| Forderungen und sonstige Vermögensgegenstände | € 21.524 | € 18.766 |
| Wertpapiere und Anteile | € 0 | - |
| Kassenbestand, Schecks, Guthaben bei Kreditinstituten | € 68.999 | € 23.396 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
| Aktive latente Steuern | € 0 | - |
| Position | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| PASSIVA | € 172.181 | € 118.311 |
| Eigenkapital | -€ 242.890 | -€ 360.554 |
| Kapitalrücklagen | € 0 | - |
| Gewinnrücklagen | € 0 | - |
| Bilanzgewinn | -€ 277.890 | -€ 378.054 |
| davon Gewinnvortrag | -€ 378.054 | -€ 374.579 |
| Stammkapital | € 35.000 | € 17.500 |
| davon eingezahlt | € 35.000 | € 35.000 |
| eingefordertes Stammkapital | € 35.000 | € 17.500 |
| nicht eingefordertes Stammkapital | € 0 | -€ 17.500 |
| Rückstellungen | € 9.819 | € 7.200 |
| Verbindlichkeiten | € 405.252 | € 471.665 |
| Verbindlichkeiten gegenüber Kreditinstituten | € 10.300 | € 10.300 |
| Rechnungsabgrenzungsposten | € 0 | - |
Odomknite súhrn spoločnosti, analýzu rizík, porovnanie odvetvia a finančné hodnotenie.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Vývoj súvahy, vlastného kapitálu a ďalších ukazovateľov v priebehu rokov.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-729-066-Fr-1943/25-h.pdf
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-07-22
Jahresabschluss_2024_Stichtag-2024-12-31_AZ-729-066-Fr-1943/25-h.xml
Ku dňu: 2024-12-31
Podané: 2025-07-22
Namiesto skladania filtrov: pýtajte sa jednoduchým jazykom — AI nájde vhodné firmy v registri. S Plusem vrátane rozšírených filtrov, triedenia a exportu, aby ste sa dostali od dotazu k rozhodnutiu.
Príklady dotazov:
ABWICKLER/IN, LIQUIDATOR/IN
ABWICKLER/IN, LIQUIDATOR/IN
Podiel vlastného kapitálu, zadlženosť, likvidita a ďalšie ukazovatele v detaile.
Odomknúť s Plusem — 19,90 €/mes.Zrušiteľné mesačne kedykoľvek.
So rovnakým sídlom a právnou formou
FUX Massivbau GmbH
Poggersdorf·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
HAV-TECH Elektrotechnik GmbH
Poggersdorf·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
K-green Invest GmbH
Poggersdorf·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
BB Gerüstbau GmbH
Poggersdorf·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
K.K. Anhänger Vertriebs GmbH
Poggersdorf·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Zechner Forst GmbH
Poggersdorf·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Nino De Martiis GmbH
Poggersdorf·Gesellschaft mit beschränkter Haftung
M&B Handels- und Betriebs GmbH
Poggersdorf·Gesellschaft mit beschränkter Haftung